Головна сторінкаАнонсиАнонс та Запрошення до реєстрації у 2013 Річних Зборах Жіночої Професійної Ліги у Києві

Анонс та Запрошення до реєстрації у 2013 Річних Зборах Жіночої Професійної Ліги у Києві

Жінки, що надихають: рівні можливості для підприємництва та громадської сфери в Україні.

LPW Annual Meeting onInspiring Women: equality for Entrepreneurship and Public Sphere in Ukraine

Дата: середа, 20 листопада 2013 Час: 16.30 - 20.00 Київ, Україна

Огляд
Ключові доповідачі
Цільова аудиторія заходу
РОЗКЛАД \ПРОГРАМА
Реєстрація на 16 Збори Ліги та Контрольні дати
Реквізити для покриття організаційного внеску
Питання? Спонсорство?
Інформаційна підтримка заходу

Огляд
У середу 20.11.13 в рамках Глобального тижня підприємництва - Україна планується проведення Щорічного зібрання Жіночої Професійної Ліги (далі як Ліга) у форматі практичного семінару, культурної вікторини та кави \ напоїв для розширення контактів. У цьому році тематика зібрання: Жінки, що надихають: рівні можливості для підприємництва та громадської сфери в Україні. Під час семінару доповідач (ка) через власний досвід розповідає про свої акції та проекти у сферах підприємництва або громадської діяльності, на які його\її надихнули ці жінки. Наприклад, Олена Лазоренко, Президент Ліги поділиться тим, на які локальні проекти у громадській сфері її надихнули зустрічі з Хіларі Клінтон, Мелані Вервеер, Карлі Фіорина та іншими впливовими жінками. Також розповість про щойно анонсовану п’ятирічну глобальну програму, яка передбачає можливість для жінок-підприємців стати постачальницями послуг \ товарів для великих корпорацій світу.

Анна Данілюк, координатор української мережі Глобального Договору ООН (до якої також належить Ліга) у свою чергу поширить інформацію про ГД ООН та 7 принципів розширення прав та можливостей жінок «Бізнес – це є рівноправність». Історії представниць та представників бізнесу також готуються нами для учасників. Список ключових доповідачем практичного семінару Ви можете прочитати нижче.

Вікторина з призами на тему "Вгадай країну та місто освітнього заходу, де я була" - це буде слайд-шоу близько 10 візуальних образів (фото або листівки) з типовим архітектурно-культурним ландшафтом місця проведення стажування, навчального семінару тощо, де були члени Жіночої Професійної Ліги за минулі 16 років. Для переможців Вікторини - призи після закінчення семінару. Взаємодія з ароматним кави або чаю дозволяє обмінюватися контактами з колегами, завести нових друзів і партнерів.

Ключові доповідачі:

Олена Лазоренко, Президент Жіночої Професійної Ліги та Директор МКК

Юлія Пилипенко, Директор з персоналу, Метро Кеш & Керрі Україна
Андрій Чуприков, Партнер, ТОВ «Міжнародна консалтингова Компанія» (МКК)
Анна Данилюк, координатор мережі Глобального договору ООН в Україні
Аліна Севастюк, Керівник Відділу з розвитку бізнесу КПМГ в Україні (очікується підтвердження).

Список виступаючих може бути оновлений

Цільова аудиторія заходу
До участі запрошуються учасники мережі Ліги (Лігіонерки та Радники), керівники та керівниці комерційних компаній, а також фахівців з питань гендерної рівності у бізнесі, людських ресурсів та корпоративної соціальної відповідальності.

РОЗКЛАД \ПРОГРАМА

  • 16.00 Відкриття дверей
  • 16.30-16.45 Привітання
  • 16.45 - 18.15 Семінар взаємного навчання
  • 18.15-18.45 Перерва для спілкування та на каву\чай
  • 18.45-19.30 Культурна вікторина з невеликими подарунками
  • 19.30-20.00 Церемонія нагородження призами для переможців культурної вікторини та активних учасників мережі Ліги у 2013.

Захід проходитиме українською та російською мовами. Синхронний переклад не надається. У програмі можуть бути зміни.

Реєстрація на 16 Збори Ліги та Контрольні дати
Для реєстрації потрібно заповнить форму Заявки в он-лайн та покрити організаційний внесок у якості благодійної пожертви на статутну діяльність Ліги. Форма Заявкизнаходиться в Інтернеті за адресою: https://docs.google.com/forms/d/1JcrJnqBKSgX9kYagav7K0AwNYWV6OztNxQiruq3wb-A/viewform

Повідомлення про підтвердження реєстрації буде направлено на Вашу е-пошту після покриття Вами організаційноговнеску. Рання реєстрація та переказ благодійного внеску до 21 жовтня вітаються. Термін закриття реєстрації - 17 листопада 2013. Кількість учасників обмежена.

Будь ласка, зверніть увагу на необхідність оплати організаційного внеску для участі в заході:

  • Рання реєстрація (до 21.10.13 ) для членів мережі Ліги - 200 грн.
  • Рання реєстрація (до 21.10.13 ) для не-членів мережі Ліги - 300 грн.
  • Стандартна реєстрація (до 17.11.13) для членів мережі Ліги - 250 грн.
  • Стандартна реєстрація (до 17.11.13) для не-членів мережі Ліги -350 грн.

Організаційний внесок включає: участьу семінарі такультурнійвікторині, напої під час перерви.Зверніть увагу, щореєстраційнийвнесок не включає в себе транспортні витрати.

Реквізити для покриття організаційного внеску
Благодійні пожертви від фізичних осіб приймаються у будь-яких Банках. Вам, щоб це зробити, при собі має сенс мати: інформацію з реквізитами (просто роздрукуйте або перепишіть наведену нижче), паспорт та знати свій ідентифікаційний код, адресу.

Отже, безготівковий розрахунок: ГО «Жіноча професійна ліга»,ЄДРПОУ організації 25194086 р/р 26009000016928 в ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023

Призначення платежу: "Добровільний внесок на статутну діяльність за участь у річних зборах"

Суму платежу вказуєте Ви самостійно (виберіть, будь ласка, Ваш варіант, у залежності від обраного вами ранньої чи стандартної реєстрації).

Питання? Спонсорство?
Питання щодо реєстрації можливо задати Світлані Оліфірі за е-maillpw_network@i.ua. Про місцепроведення заходу буде повідомлено по е-поштіпісляреєстрації.З пропозиціями спонсорства цього заходу, звертайтесь, будь ласка,  до Олени Лазоренко за lpw@voliacable.com

Інформаційна підтримка заходу
Інформація про цей захід буде стояти у розділі "Анонси" на сайті http://www.lpw.org.ua/ (підтримується партнером Ліги компанією Activmedia) та у LPW ListServ для учасників мережі, у наших групах та сторінках у Facebook&LinkedIn.

(WE)\ Женское Предпринимательство в Facebook https://www.facebook.com/groups/189478497881158/

http://www.linkedin.com/groups/League-Professional-Women-Ukraine-5138924/about?trk=anet_ug_grppro

Окрім цього, на сайті Глобального тижня підприємництва. Україна (США) http://ua.unleashingideas.org/та надана до сайту The Women’s Empowerment Principles (WEP). WEP are the product of collaboration between UN Women and the UN Global Compact.


Новини

14.12.2017
Розпочинається перехідний період по трансформації роботи FB групи Women Entrepreneurship (WE)/Жіноче Підприємництво!

Пропозиція про початок роботи у 2018 Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота) при Лізі та закінчення діяльності Ініціативної групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні при Лізі (ІГ ПЖП Ліги).
більше
12.09.2017
Візьміть участь в онлайн опитування ООН «Мій Світ 2030» до 25.09.2017

Жіноча професійна Ліга стала частиною глобального руху, щоб зробити річницю Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) важливою подією для громадянського суспільства в усьому світі.
більше
18.08.2017
6 серпня 2017 Жіноча Професійна Ліга святкує 20 років діяльності у розвитку кар'єри жінок та адвокації, досягнення економічних можливостей та сприяння навчанню протягом усього життя в Україні

6 серпня 2017 Жіноча Професійна Ліга святкує 20 років діяльності у розвитку кар'єри жінок та адвокації, досягнення економічних можливостей та сприяння навчанню протягом усього життя в Україні.
більше
16.08.2017
Результати адвокаційної роботи Ліги: Адаптація Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) для України

Літом минулого року експерти Жіночої Професійної Ліги (далі- Ліга) доктор філософії Олена Лазоренко, професор Ольга Гомілко та магістр ділового адміністрування Валентина Легка, брали участь у національних консультаціях по Порядку денному до 2030 р., яке проводило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) та Програма Розвитку ООН (ПРООН).
більше
13.07.2017
Короткий звіт: «Український політичний узвар: Про майбутнє України і шляхи вперед»

Другий «Український політичний узвар» на тему «Про майбутнє України і шляхи вперед» пройшов 22 червня 2017 у Києві. Його організатором виступила ГО «Жіноча Професійна Ліга» за участі Американського Дому (America House Kyiv) та авторів Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030».
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта