Головна сторінкаАнонси"Український Політичний Узвар". Київ, 2 квітня 2015 року

"Український Політичний Узвар". Київ, 2 квітня 2015 року

Дата - четвер 2 квітня, 3 години (17.00-20.00)

Тема зустрічі на "Узварі": політичні ризики , що стоять перед мікро- та малим бізнесом в Україні

Присвячується пам’яті професора політичних наук Олени В.Лазоренко
http://lpw.org.ua/ua/advisory_group/

Формат: Неформальна зустріч представників підприємницької спільноти з політичними аналітиками, де на столі будуть стояти узвар та пироги.

Політичні аналітики : Антон Фінько та Юлія Тищенко.

Модератор: Олена Лазоренко (молодша)

Місце - Київ, детальна адреса буде повідомлена зареєстрованим учасникам.

Для участі необхідно зареєструватися. Для реєстрації потрібно заповнити форму ЗАЯВКИ та покрити організаційний внесок за участь безготівковим переказом до 30.03.2015. Кількість місць обмежена. Перші зареєстровані (тобто заявка+ орг. внесок) й матимуть гарантовані місця на "УЗВАРІ"

Форма Заявки знаходиться в Інтернеті за адресою: https://docs.google.com/forms/d/1n9ILYW9L6N_Y6tnliZAU1RkWuO5bG6R4n_P0liHdt1c/viewform?c=0&w=1

Внесок за участь:

  • для учасниць ІГ ПЖП Ліги\WE - 70 грн. (для представників мережі Ліги, що оплати членські внески за 2015 - безкоштовно) ,
  • для не - членів ІГ ПЖП Ліги\WE - 150 грн.

Безготівковий переказ: Реквізити для покриття організаційного внеску:

Безготівковий розрахунок: ГО «Жіноча професійна ліга», ЄДРПОУ організації 25194086, р/р 26009000016928 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023

Призначення платежу: "Добровільний внесок на статутну діяльність за участь у семінарі ".

Підприємницька спільнота - це Ініціативна група з підтримки розвитку жіночого підприємництва в Україні (ІГ ПЖП Ліги), яка була створена ГО «Жіноча професійна ліга» (Ліга) два роки тому. Комунікаційна платформа для ІГ ПЖП Ліги - це група WE в соціальній мережі Facebook: WE https://www.facebook.com/groups/189478497881158/ Зараз у групі WE 70+ учасників, яка на сьогодні відкрита, як для представників мережі Ліги , так й для гостей http://lpw.org.ua/ua/announces/?pid=622

Політичні аналітики на «Узварі»:

Антон Фінько - політолог, політичний коментатор, експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології. Має досвід участі у політичному процесі, починаючи з виборів до Верховної Ради України у 1990 році. Закінчив відділення політології філософського факультету Київського університету. Працював старшим консультантом Національного інституту українсько-російських відносин, старшим консультантом Національного інституту проблем міжнародної безпеки при РНБОУ. Є співавтором ряду аналітичних доповідей та монографій, присвячених політичному аналізу (зокрема «Криза мультикультуралізму та проблеми національної політики», «Етика і політика», «Помаранчева революція: український сценарій», «Політичні партії Європи: стратегія і тактика в період між виборами», «Україна без Кучми», «Парламентські вибори-98»). Брав участь у інформаційно-аналітичному супроводженні діяльності органів державної влади. Входив до складу консультативних структур при органах влади. Вчений ступінь - кандидат філософських наук (дисертація: «Етичні засади політико-правової теорії Богдана Кістяковського»).

Юлія Тищенко, Український незалежний центр політичних досліджень, керівник програм. Сфера інтересів: політична система, політичний процес та політичні актори в Україні (групи впливу, партії та рухи); політика ідентичності, права людини; права різних груп меншин, питання протидії дискримінації, конфліктна превенція, політичний діалог. Мала досвід роботи в АП, апараті РНБО України, Національному інституті стратегічних досліджень.

 

 

Модератор:

Олена Лазоренко - експерт з розвитку підприємництва та соціальних питань (навчання дорослих, гендер, громадянське суспільство), керівник проектів, бізнес тренер та консультант, модератор публічних зібрань. Пані Лазоренко має більше п’ятнадцятирічного досвіду у сфері соціальних досліджень та протягом останніх десяти років активно працює в сфері бізнес - тренінгів та управлінського консультування, поєднуючи це з активною громадською роботою. Вона викладала в одній з провідних бізнес-шкіл України, потім входила до вищого управлінського персоналу Проекту консультаційної компанії “Великої 4-ки”, зараз є старшим науковим дослідником у системі Національної Академії Наук України та керуючим партнером Міжнародної Консалтингової Компанії (МКК). Її спеціалізацією є соціальні дослідження, комунікаційний менеджмент, управління персоналом, організаційний розвиток. Вона має вчений ступень кандидата філософських наук та звання старшого наукового співробітника, пройшла стажування у в університетах США та ЕС. Активно займається громадською роботою, аналітикою та адвокасі діяльністю - є Президентом ГО "Жіноча Професійна Ліга" www.lpw.org.ua. Серед поточних громадських ініціатив - це лідерство в Ініціативній групі з підтримки розвитку жіночого підприємництва в Україні (ІГ ПЖП Ліги).

Мови зустрічі - українська та російська. З запитаннями Ви можете звернутися до мережі Ліги за електронною адресою lpw_network@i.ua

FB Анонс https://www.facebook.com/events/855207747874023/


Новини

14.12.2017
Розпочинається перехідний період по трансформації роботи FB групи Women Entrepreneurship (WE)/Жіноче Підприємництво!

Пропозиція про початок роботи у 2018 Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота) при Лізі та закінчення діяльності Ініціативної групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні при Лізі (ІГ ПЖП Ліги).
більше
12.09.2017
Візьміть участь в онлайн опитування ООН «Мій Світ 2030» до 25.09.2017

Жіноча професійна Ліга стала частиною глобального руху, щоб зробити річницю Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) важливою подією для громадянського суспільства в усьому світі.
більше
18.08.2017
6 серпня 2017 Жіноча Професійна Ліга святкує 20 років діяльності у розвитку кар'єри жінок та адвокації, досягнення економічних можливостей та сприяння навчанню протягом усього життя в Україні

6 серпня 2017 Жіноча Професійна Ліга святкує 20 років діяльності у розвитку кар'єри жінок та адвокації, досягнення економічних можливостей та сприяння навчанню протягом усього життя в Україні.
більше
16.08.2017
Результати адвокаційної роботи Ліги: Адаптація Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) для України

Літом минулого року експерти Жіночої Професійної Ліги (далі- Ліга) доктор філософії Олена Лазоренко, професор Ольга Гомілко та магістр ділового адміністрування Валентина Легка, брали участь у національних консультаціях по Порядку денному до 2030 р., яке проводило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) та Програма Розвитку ООН (ПРООН).
більше
13.07.2017
Короткий звіт: «Український політичний узвар: Про майбутнє України і шляхи вперед»

Другий «Український політичний узвар» на тему «Про майбутнє України і шляхи вперед» пройшов 22 червня 2017 у Києві. Його організатором виступила ГО «Жіноча Професійна Ліга» за участі Американського Дому (America House Kyiv) та авторів Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030».
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта