Головна сторінкаЖурнал Історій Життя

Журнал Історій Життя

«Усний журнал історій життя»

Конференція «Усний журнал історій життя» в Києві

Олена Лазоренко, модератор заходу: Ми прагнули зробити цю конференцію максимально різноманітною передусім в професійному, гендерному і національному ракурсах. В результаті виступають троє чоловіків і три жінки з сфер міжнародних відносин, громадською і медійною, що репрезентують Україну, Норвегію, США і Німеччину. Це люди, які зробили себе самі, і вони стануть героями нашого журналу. Реальні історії свого життя, якими вони поділяться, стануть нашим внеском у Національний Тиждень Освіти Дорослих в Україні.

Виступи під час усного «Журналу історій життя» 16.09. 2010

Міжнародні відносини
пані Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні (Німеччина) пан Овал Берстад, Посол, Посольство Королівства Норвегія в Україні (Норвегія)
Суспільні відносини
пані Олена Величко, Директор департаменту, Державна Комісія з цінних паперів та фондового ринку (Україна) пан Олексій Мірошниченко, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України (Україна)
Медіа сфера
пані Сью Фолгер, Регіональний менеджер NIS, COP U-Media Україна, Інтерньюс Нетворк/ Internews Network (США) пан Василь Зоря, Головний редактор, Журнал «Народний Депутат» (Україна)

Програма заходу 16.09.2010 (російською мовою)

Короткі біографічні довідки виступаючих

Фотографії заходу 16.09.2010

Короткі біографічні довідки модераторів заходу

Інформація про організації, що надали підтримку та організатора заходу

Захід проводиться за cо-фінансування dvv international Ukraine та підтримки проекту U-Медіа Україна ( Internews Network) у рамках національного тижня освіти для дорослих.


Новини

14.12.2017
Розпочинається перехідний період по трансформації роботи FB групи Women Entrepreneurship (WE)/Жіноче Підприємництво!

Пропозиція про початок роботи у 2018 Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота) при Лізі та закінчення діяльності Ініціативної групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні при Лізі (ІГ ПЖП Ліги).
більше
12.09.2017
Візьміть участь в онлайн опитування ООН «Мій Світ 2030» до 25.09.2017

Жіноча професійна Ліга стала частиною глобального руху, щоб зробити річницю Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) важливою подією для громадянського суспільства в усьому світі.
більше
18.08.2017
6 серпня 2017 Жіноча Професійна Ліга святкує 20 років діяльності у розвитку кар'єри жінок та адвокації, досягнення економічних можливостей та сприяння навчанню протягом усього життя в Україні

6 серпня 2017 Жіноча Професійна Ліга святкує 20 років діяльності у розвитку кар'єри жінок та адвокації, досягнення економічних можливостей та сприяння навчанню протягом усього життя в Україні.
більше
16.08.2017
Результати адвокаційної роботи Ліги: Адаптація Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) для України

Літом минулого року експерти Жіночої Професійної Ліги (далі- Ліга) доктор філософії Олена Лазоренко, професор Ольга Гомілко та магістр ділового адміністрування Валентина Легка, брали участь у національних консультаціях по Порядку денному до 2030 р., яке проводило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) та Програма Розвитку ООН (ПРООН).
більше
13.07.2017
Короткий звіт: «Український політичний узвар: Про майбутнє України і шляхи вперед»

Другий «Український політичний узвар» на тему «Про майбутнє України і шляхи вперед» пройшов 22 червня 2017 у Києві. Його організатором виступила ГО «Жіноча Професійна Ліга» за участі Американського Дому (America House Kyiv) та авторів Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030».
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта