Головна сторінкаНовини«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

03.02.2018

24 січня 2018 року громадська організація «Жіноча професійна ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти (далі як Спільнота). Під час відповідної презентації, що приймала у себе Федерація Професійних Бухгалтерів та Аудиторів України (ФПБАУ) у приміщенні Торгово-Промислової Палати України у м. Києві, було представлено логотип (розроблений львівською дизайнеркою Марією Костельною), місію та основні завдання Спільноти.

Теплі слова привітання щодо початку діяльності Спільноти прозвучали від Ніна Чала, спів-голова Комітету жінок-підприємців Київської ТПП. За словами Валентини Легкої, члена Правління Жіночої Професійної Ліги, Спільнота стане наступницею Ініціативної групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні (ІГ ПЖП Ліги), заснованої 2013 року. Впродовж січня-лютого відбуватиметься передача Facebook платформи - групи Women Entrepreneurship (WE) / Жіноче Підприємництво - Спільноті як її комунікаційного майданчика.

«Наша мета - об’єднати різних людей задля розширення економічних можливостей жінок в Україні, сприяти формуванню своєрідної екосистеми з підтримки жіночого бізнесу та інтелектуальних форм діяльності, - зазначила Президент Жіночої Професійної Ліги Олена Лазоренко. - Спільнота допомагатиме розвитку підприємницьких навичок, сервісу у сферах економіки, науки, культури, громадянського суспільства і освіти, а також, сподіваємося, стане інтелектуальним патронажем для бізнесу».

Презентація «Все що потрібно знати про старт роботи «Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти при Лізі» Олена Лазоренко, Президент Жіночої Професійної Ліги та лідера, модератора Спільноти (24.01.2018)

Своїм учасникам Спільнота надаватиме можливість отримувати індивідуальні онлайн консультації, брати участь та організовувати креативні соціальні акції, долучатися до онлайн-конференцій з певної тематики, знаходити постачальників послуг, отримувати експертну підтримку та інтелектуальне дорадництво. Також у сфері роботи залишаться і традиційні форми бізнес-активності для користувачів, які шукають додаткові інноваційні й соціальні інструменти для свого розвитку.

Ще до офіційного старту діяльності долучитися до Спільноти виявили бажання 63% учасників групи Жіноче Підприємництво у соціальній мережі Facebook.

Гості презентації визначили тренди, дотичні до діяльності Спільноти: проблематика розвитку професійних навичок жінок, збільшення цифрової та фінансової інтеграції жінок, а також формування екосистеми підтримки підприємницької та інтелектуальних форм діяльності в країні. «Вперше за двадцятирічну історію Ліги аудиторія заходу, який ми організовуємо, є паритетною. Приємно, що розвиток економічних можливостей жінок підтримують також чоловіки», - зазначила Олена Лазоренко.

Презентація продовжилася обговоренням можливостей програми SheExports щодо розширення економічних можливостей жінок в Україні., про яку розповіла Аліна Севастюк, керівниця Програми She Exports Офісу з просування експорту.

Частину презентацій закривав виступ Родіона Колишко щодо початку проведення спільного аналітичного дослідження лідерів ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут професійних кваліфікацій» на тему «Якою повинна бути політика з навчання дорослих в Україні?».

Завершився вечір традиційним налагодженням професійних зв’язків - нетворкінгом з використанням методик динамічної модерації, таких як ранжування, мозкового штурму в малих групах та броунівського руху. Як бонус, учасники сесії нетворкінгу мали можливість не лише поспілкуватися один з одним, а й отримали маленькі сувеніри (інгредієнти та рецепт косметичної маски Клеопатри) від Олени Лазоренко.

Ознайомитися більше зі змістом ініціативи «Жіноча Підприємницька та Інтелектуальна Спільнота при Лізі» можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/12m1QbZDB9IQZOovTnZmLXufSVxX2TuPN/view?ts=5a43d3b6

Приєднатися до віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти при Лізі можливо онлайн, заповнивши анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/mAKGW7HssfrdI6v43

Комунікаційні канали Спільноти:
Закрита Фейсбук група: Women Etrepreneurship (WE) / Жіноче Підприємництво
Е-пошта lpw_network@i.ua (тимчасово)

Висловлюємо подяку тим, без кого цей захід би не відбувся: Валентина Легка, член Правління Жіночої Професійної Ліги та виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ); Олена Лазоренко, Президент ГО «Жіноча Професійна Ліга» та старший науковий співробітник ІФ НАНУ; Аліна Севастюк, керівниця Програми She Exports Офісу з просування експорту (Export Promotion Office); Родіон Колишко, директор ГО «Інститут професійних кваліфікацій», Ніна Чала, професор НАУКМА та спів-голова Комітету жінок-підприємців Київської ТПП. Також дякуємо Дмитру, сину адміністративного та фінансового асистента Ліги Таї Іванської, за волонтерство під час організації Презентації.

ФБ Фото звіт тут


© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта